Babalara Hediye

Babaya Hediye

Babalar özeldir. Bizi koşulsuz sever ve genellikle sevgisini göstermez. Bazen dünyanın en büyük bankası bazen de dünyanın en iyi tamircisi oluyorlar. Ellerinden geleni yapıyorlar, belli etmeseler de bize hep titriyorlar. Hediyelerin en güzeline layıksın. Bu düşünceyle babalarımıza Babalar Günü Hediyesi – Baba Yazılı Plaketi hazırladık. Yarattığımız “baba” kelimesinin sözlük anlamını içeren bu tabloyu önce çalışanlarımızın babalarına sunduk ve duygularından çok etkilendik. Hediyenin etkisinden emin olduğumuzda, bunun baba için en iyi hediyelerden biri olabileceğine karar verdik!

Kemer, kravat ve teknolojik aletler gibi klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve babanıza bir hediyeden daha fazlasını vermek istiyorsanız babanıza özel bir plaket sizin için çok uygun bir hediye olacaktır. Bu kişiye özel ürünler;

En güzel anların, en güzel zamanların fotoğrafı ve babanız için yazdığınız metin ile özelleştirebilirsiniz.
Babalar Günü için hem fotoğraflı hem de bizim tarafımızdan yazılmış bir yazı ile şık bir hediye vermek isteyen herkes için tüm babalara uygun.

Baba yazılı plaket nasıl yapılır?
Web sitemiz, seçtiğiniz fotoğraf ve metni otomatik tema olarak sunar. Tasarımcılarımız gerekli düzenlemeleri ve modifikasyonları yaparak bu tasarımın son halini oluştururlar.

Babama hediye olarak ne yazabilirim?
Babaya Hediye – Babalar Günü hediyesi olarak:

Babalar bunu hissetmez ama en çok onlar sever. Her zaman korur ve gözetler. Babanıza doğum günü hediyesi alırken sadece kemer, gömlek, tişört veya saat almayın. Onların da bir kalbi olduğu bilinmeli, babalara hediye alırken duygusal hediyeler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu amaçla hazırladığımız aşağıdaki cümleyi kullanarak Baba Sözlüğünün sözlük anlamı olan bir plaket ile onu mutlu edebilirsiniz. Babaya hediye mektup önerisi arıyorsanız aşağıdaki cümleyi değerlendirebilirsiniz.

“Cüzdan sahibi, usta sürücü, böcek avcısı, kavanoz açıcı, kontrol ustası, karpuz gurmesi, tamirci, kucaklayıcı, arkadaş, fedakar, kumandaların hakimi, kahraman.”

Diğer Ürünlerimizi incelemek için Babaya Hediye Kategorisini İnceleyebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir